Data jsou u nás v bezpečí

Nehledě na to, jaký tarif si vyberete, Vaše cenné informace jsou v maximálním bezpečí a chráněny před ztrátou díky nejmodernějším technologiím, které splňují veškeré právní požadavky a GDPR. A co je ještě lepší? Vaše data jsou uložena v cloudu a zálohována! Navíc náš cloud je pečlivě monitorován, takže se nemusíte bát, že byste o svá data někdy přišli. Užijte se klidný spánek s vědomím, že vaše informace jsou v bezpečných rukách!

data-security

Bezpečnostní certifikace

AICPA SOC 2 Type II

CSA STAR Level 1

PCI-DSS

ISO 27001

Absolutní bezpečnost dat

Chápeme, že pro spoustu pacientů je uložení osobních dat velice citlivé téma, které vyžaduje obrovskou míru zodpovědnosti.
Bezpečně chráníme naprosto všechna data, která do systému zadáte, ať už o pacientech, tak svá vlastní. Bezpečnostní opatření jsou ve všech zvolených tarifech stejná - maximální!

data-privacy-healthcare-scaled-1962140220
1200px-DigitalOcean_logo.svg

DigitalOcean

Víme, že je pro vás zabezpečení informací o pacientech jednou z nejdůležitějších věcí. Proto naše aplikace běží na platformě cloudu DigitalOcean, který lze označit za jednu z nejvyspělejších a nejmodernějších platforem tohoto druhu na světe. Celkově ho pro své virtuální projekty používá přes 600 tisíc zákazníků.