O nás

Za aplikací Fyzion stojí softwarová společnost Endevel. Bylo by ale fér zmínit, že o nápad na vytvoření aplikace pro fyzioterapeuty se zasadila především žena majitele firmy, která se jako fyzioterapeutka živí. Právě ona se delší dobou potýkala s problémy, jak si jednoduše vést kartotéku pacientů, spravovat si návštěvy a jednoduše je rezervovat na vyšetření. Zkrátka, jak si moderně řídit ordinaci se vším všudy.

Zajímalo nás, jestli podobný problém řeší i ostatní, jí podobní fyzioterapeuti. Jak říkaly naše babičky: “Když něco nevíš, tak se zeptej!”. Obešli jsme tedy pár dalších fyzioterapeutů a zjistili jsem, že nejen že řeší stejné problémy, rovnou na nás nasypali hromadu dalších funkcionalit, které by v aplikaci chtěli! Díky jejich spolupráci dokážeme vytvořit produkt, který opravdu pomáhá. Budeme moc rádi, když si ho vyzkoušíte i vy a popřípadě nám dáte zpětnou vazbu.

Klíčové postavy projektu

Jana

Ambasadorka projektu


Fyzioterapeutka, která s prvotním nápadem přišla. Od počátku je nedílnou součástí projektu a jeho vývoje. Zároveň byla první fyzioterapeutkou, která aplikaci testovala a dávala nám zpětnou vazbu.

Luboš

Product owner


Hlavní realizátor a technický dohled nad celým projektem. Luboš má k fyzioterapii velice blízko a v počátcích to byl právě on, kdo začínal s první analýzou fyzioterapeutů a jejich problémů a požadavků.

Další nedílné součásti týmu

Fyzioterapeuti

Nejdůležitější součástí týmu jsou sami fyzioterapeuti, kteří si i přes svůj často tak nabitý program najdou chvilku, aby si s námi popovídali a dali nám zpětnou vazbu na produkt.

Vývojáři

Velké díky také patří celému vývojovému týmu, který často přichází s vlastními inovativními nápady a celkovou kvalitu produktu drží na nejvyšší možné úrovni.

Společnost Endevel

Jsme softwarová firma zaměřující se na vývoj webových aplikací a webů na míru. Tvoříme jak vlastní produkty, tak produkty, pro své klienty, napříč trhy. Vytvoříme stejně kvalitní produkt jak pro velkou banku, tak pro menší projekt.

Endevel_logo_-_9_colored_inv.original_3U6YWk8