Karta pacienta: údaje pro pojišťovnu

Zapomeňte na složité papírování a nekonečné vyhledávání pojišťovních údajů! S Fyzion můžete mít všechny nezbytné informace o pojištění vašich pacientů na jednom místě a v dosahu několika kliknutí. Na kartě pacienta nyní jednoduše zaznamenáte kód pojišťovny, datum změny, číslo pojištěnce a typ připojištění. Vaše administrativa tak bude hladká a efektivní jako nikdy předtím.

Seznam vysílajících lékařů

Už žádné opakované vyplňování informací o vysílajících lékařích na FT poukazech! Díky Fyzion si můžete snadno uložit a spravovat údaje všech lékařů, s nimiž spolupracujete. Ve svém přehledu rychle najdete důležité informace, jako jsou IČP, odbornost, jméno či kontakt.

Evidence výkonů

S naší funkcí rychle a jednoduše vytvoříte nový FT poukaz v kartě Výkony pacienta. Fyzion vám následně automaticky pomáhá kontrolou správnosti zapisovaných výkonů dle požadavků pojišťoven, včetně frekvenčních omezení a odborností. Veškeré zaznamenané výkony jsou přehledně archivovány a chráněny před nechtěnými změnami.

Vytvoření dávky

Ztrácíte čas přepisováním dat do správného formátu pro pojišťovnu? S Fyzionem budete mít vše automaticky vyřešené. Vygenerujeme textový soubor KDAVKA v předepsaném formátu. Tento soubor pak jednoduše nahrajete na portál pojišťovny. Ušetřete čas a vyvarujte se chyb při manuálním přepisu!