Pro koho je webinář určený?

Webinář je určený všem, kteří mají obavy, z používání systému . Víme, že je pro vás složité měnit zaběhnuté postupy a změna může být obzvlášť obtížná, pokud jde o nové technologie. Proto jsme pro vás připravili tento webinář, který vám pomůže lépe pochopit a ovládat systém. Během webináře se dozvíte nejen základní informace o systému, ale také se dozvíte, jak ho využít k plnému potenciálu a jak vám může pomoci zefektivnit vaši práci.

Webinář proběhne 25.3.2024

Pokud se vám termín nehodí, zanechte nám váš email nebo sledujte náš Facebook a budeme vás informovat o dalším termínu.

webinar (5)

Co mi webinář přinese a jaký je program?

Po absolvování tohoto webináře budete mít jistotu, že se dokážete efektivně pohybovat v novém systému a že budete moci využívat všechny jeho funkce.

Názorně vám ukážeme všechny základní funkce systému a jak je používat. Zároveň budeme moc rádi, když se s námi na konci webináře podělíte o své dojmy a k systému nám dáte zpětnou vazbu.

Registrace na webinář

Stačí zadat svůj email. Až se bude webinář blížit pošleme vám detailní informace s odkazem, na kterém se webinář uskuteční.

Kdo vás webinářem provede?

Luboš je produktový manažer, který má zkušenosti s nepřeberným množstvím aplikací a systémů, ale především stojí za celým vývojem aplikace. Právě on je v častém kontaktu s fyzioterapeuty, sbírá jejich zpětnou vazbu a následně jí, za pomoci vývojářského týmu, promítá do aplikace a jejích funkcí.

6CF3A19E-E80A-4C48-A565-1BF1F7A36251-4 (1) 1

Webinář bude přístupný na platformě Google Meet. Odkaz na online místnost vám zašleme na email. Připojit se můžete na PC bez nutnosti cokoliv instalovat. Jestliže se chystáte připojit se po telefonu, doporučujeme nainstalovat si aplikaci Google Meet buď pro Android nebo iOS

Webinář bude následně dostupný i na našem YouTube kanále.

Ne, webinář má za cíl vás především informovat. Na druhou stranu jsme moc rádi, za každou zpětnou vazbu a moc oceníme, když se s námi podělíte o své pocity.

Webinář proběhne v úterý 25. března (pondělí) v 19:00