Fyzion - New App (light)

Jediný online systém pro fyzioterapeuty

Webová aplikace postavená na míru fyzioterapeutům a jejich potřebám.

Co říkají Fyzioterapeuti na Fyzion

Moderní ordinace fyzioterapeuta

Možnost držet krok s dobou oceníte nejen vy, ale i vaši pacienti!

Správa ordinace

Kartotéka pacientů, správa návštěv, automatické SMS, seznam čekajících pacientů a mnoho dalších funkcí, které jsme vyvíjeli společně s fyzioterapeuty. To vše se skrývá v aplikaci Fyzion.

Více

Online rezervace

Díky rezervačnímu systému Fyzion již nemusíte využívat cizí rezervační systémy, které navíc nejsou stavěné na míru fyzioterapeutům.

Více

Dostupnost

Aplikace běží ve webovém rozhraní. Stačí vám jakékoliv zařízení s připojením na internet, webový prohlížeč a aplikaci si spustíte jak v ordinaci, tak na pláži na druhé straně planety v režimu 24/7.

Více

Bezpečnost

Aplikace běží na jednom z nejmodernějších cloudových platformách a bezpečně chrání všechna data a jejich uložení splňuje veškeré normy GDPR.

Více

Ve spolupráci s fyzioterapeuty


Produkt tvoříme společně s fyzioterapeuty, abychom dostávali tu nejlepší zpětnou vazbu a mohli tak přesně splnit jejich potřeby. Každou novou funkci komunikujeme a testujeme se spřátelenými fyzioterapeuty, bez nichž by aplikace zřejmě vůbec nevznikla. Mrkněte do sekce O nás a zjistěte, kdo za aplikací stojí.

Galerie

Uživatelské recenze

Reference

Co si o systému myslí fyzioterapeuti, kteří ho již používají?

Vyvíjejí dle mých potřeb!

Dlouhou dobu jsem přemýšlela nad přechodem do online světa - elektronická kartotéka, online vedení kalendáře a online objednávání klientů a spousta dalších skvělých funkcí, které se ještě stále vyvíjejí dle mých potřeb. Vyzkoušela jsem zhruba 4 softwary a tenhle je ušití přímo pro fyzioterapeuty. Děkujeme za to!

profil-small (1)

Kateřina Kolářová

www.fyziokolarova.cz

Data v bezpečí!

Dlouhou dobu jsem hledala nějaké řešení, jak jednoduše řešit GDPR a bezpečné uložení dat. S Fyzionem jsem ho konečně našla! Krom toho v sobě skrývá spoustu dalších šikovných funkcí, které jsou vytvořené na míru fyzioterapeutům.woman

Michaela Motlová

Fyzioterapeutka, Kralupy nad Vltavou

Systém skutečně šetří čas!

Ze začátku jsem se trochu bála, že bude systém moc složitý, ale celkem rychle jsem se v něm zorientovala. Navíc mi moc pomohlo, že vždy, když jsem měla nějaký problém, tak stačilo napsat na podporu a hned mi poradili. Moc se těším na budoucí funkce!


Snímek obrazovky 2023-06-23 v 10.56.38

Andrea Maťhová

Fyzioterapeutka, Praha