Fyzion - New App (light)

Jediný online systém pro fyzioterapeuty

Webová aplikace postavená na míru fyzioterapeutům a jejich potřebám.

webinar (4)

Webinář se blíží!

Cílem webináře je představit funkce aplikace Fyzion. Webinář je zcela zdarma.

Hlavní funkce systému

všechny ostatní v sekci Funkce

Kartotéka pacientů

Díky Fyzion kartotéce vyhledáte během pár vteřin pacienta, který u vás byl před deseti lety stejně, jako toho, kdo u vás byl včera.

Více

Správa návštěv

Udržte si absolutní přehled o návštěvách svých pacientů, i když jich jsou stovky.

Více

Rezervace

Velká část celé agendy ordinace se točí právě okolo kalendáře. Proto dbáme na to, aby byl jednoduchý na ovládání a příjemný na pohled.

Více

Zkušební verze

Aplikaci si můžete vyzkoušet zdarma až do 60 pacientů v kartotéce.

Více

Ve spolupráci s fyzioterapeuty

Produkt tvoříme společně s fyzioterapeuty, abychom dostávali tu nejlepší zpětnou vazbu a mohli tak přesně splnit vaše potřeby. Do systému stále přidáváme nové funkce, které jsou výsledkem zpětné vazby právě od vás, fyzioterapeutů. Plánovaná vylepšení si můžete prohlédnout v záložce Funkce.

Víc času na vaše pacienty

Cílem aplikace je ušetřit fyzioterapeutům čas s administrací a poskytnout jim jednoduché a přitom komplexní řešení pro správu jejich ordinace. Aplikace je online, díky tomu nemusíte nic instalovat a přesto k ní máte přístup prakticky kdekoliv na světě. Stačí vám jen jakékoliv zařízení s webovým prohlížečem a internet.

Bezpečnost na prvním místě

Máme zkušenosti s desítkami online projektů a víme, že zdravotní údaje jsou ty nejcitlivější. Proto je u nás bezpečnost vždy na prvním místě. Samozřejmostí je soulad s nařízením GDPR.