Rozlučte se se svým starým rezervačním systémem

Rezervační systém je jednou z nejdůležitějších částí aplikace. Často se jedná o první kontakt pacienta s vámi, a tak klademe důraz na jednoduchost, rychlost a příjemný vzhled.

Rezervační systém Fyzion je stavěný na míru fyzioterapeutům a tak poskytuje speciální funkce, které jinde nenajdete.

Začít s rezervačním systémem nebylo nikdy jednodušší

3 jednoduché kroky k rezervaci do vaší ordinace

Výběr fyzioterapeuta a služby

Pacient vybere z dostupného fyzioterapeuta nebo zvolí možnost „kdokoliv dostupný" a zvolí službu, kterou chce využít.

Výběr volného termínu

Pacient vybere z dostupných datumů a časů. Tyto termíny a časy máte pod svou plnou kontrolou a jen vy rozhodujete o tom, kdy a na jakou službu se mohou pacienti objednávat.

Zadání osobních údajů

Posledním krokem je zadání osobních údajů pro identifikaci pacienta. Tímto krokem proces online rezervace končí a systém tvoří novou návštěvu.

Jednoduché propojení s vaším webem


Každá ordinace má svůj unikátní odkaz na rezervační formulář. Tento odkaz lze jednoduše vložit na váš web. Například ve formě tlačítka nebo lze odkaz vložit přímo do textu.

Hlavní výhody

Při tvorbě rezervačního systému jsme brali ohled na potřeby vás a vašich pacientů.

Automatická tvorba pacienta

Při vytvoření rezervace automaticky ukládáme pacienta do kartotéky. To vám ušetří práci s vytvářením databáze pacientů. Jestliže už pacienta v kartotéce máte, jednoduše mu jen přidáme novou návštěvu.

Mobile first

V dnešní době se většina rezervací provádí přes mobilní telefony. Rozhraní rezervačního formuláře jsme tedy stavěli na prvním místě pro mobilní telefony.

Individuální nastavení

Rezervační systém lze individuálně nastavit. Každá ordinace si může zvolit například zda povolí rezervace na státní svátky nebo individuální čas, kdy je možné se k danému fyzioterapeutovi rezervovat.

Žádná volná místa v kalendáři!

Nebojte se! Pacienti vám nebudou nechávat několika minutové mezery v kalendáři. Momentálně pracujeme na algoritmu, který tvorbu těchto mezer zabrání. Rezervační systém nabídne termín hned po skončení předchozí návštěvy nebo naopak nechá dostatečně velkou mezeru, která půjde vyplnit některou ze služeb.

Galerie

Další funkce

Prohlédněte si další užitečné funkce systému Fyzion.

Fakturace

Více

Permanentky

Vice

Porovnávač fotek

Více