Rozlučte se se svým starým rezervační systémem

Díky rezervačnímu systému Fyzion již nemusíte využívat cizí rezervační systémy, které navíc nejsou stavěné na míru fyzioterapeutům.

Rezervační systém je jednou z nejdůležitějších částí aplikace. Často se jedná o první kontakt pacienta s vámi a tak klademe důraz na jednoduchost, rychlost a příjemný vzhled.

Jednoduché propojení s vaším webem

Každá ordinace má svůj unikátní odkaz na rezervační formulář. Tento odkaz lze jednoduše vložit na váš web. Například ve formě tlačítka nebo lze odkaz vložit přímo do textu.

Hlavní výhody

Při tvorbě rezervačního systému jsme brali ohled na potřeby vás a vašich pacientů.

Mobile first

V dnešní době se většina rezervací provádí přes mobilní telefony. Rozhraní rezervačního formuláře jsme tedy stavěli na prvním místě pro mobilní telefony.

Rozpoznání pacienta

Po vytvoření rezervace, kontrolujeme jméno a email pacienta. Jestliže sedí s některým pacientem v kartotéce, automaticky se mu návštěva přiřadí. V opačném případě, se vám založí nová karta pacienta do kartotéky.

Individuální nastavení

Rezervační systém se dá individuálně nastavit. Každá ordinace si může zvolit například zda povolí rezervace na státní svátky nebo individuální čas, kdy je možná se k danému fyzioterapeutovi rezervovat.

Systém neumožňuje tvorbu mezer

Chápeme, že největší problém během online rezervací jsou pacienti, kteří vám v rozvrhu nechávají krátké mezery. Proto momentálně pracujeme na algoritmu, který tvoření těchto mezer zabrání. Jednoduše nedovolí pacientovi nechat několika minutovou mezeru.