Jako první se do aplikace musíte zaregistrovat. To provedete přes tlačítko v horním menu, nebo jakékoliv tlačítko “registrovat se” volně umístěných po webu. V záložce Ceník si můžete vybrat z několika forem spolupráce přičemž vyzkoušet si aplikaci můžete do 15 pacientů zdarma. Kdykoliv pak můžete přejít na některý z placených balíčků, který vám umožní využít potenciál aplikace naplno. Všechny funkce aplikace pak naleznete v záložce Funkce.


Hlavním cílem aplikace je šetřit váš čas a přinést komfort do vaší práce. V praxi to znamená, že máte na jednom místě informace o pacientech, návštěvách a rezervacích. Nemusíte si už platit rezervační systémy, vše obstaráte na jednom místě.

Aplikace je online, to znamená, že je dostupná prakticky kdykoliv a kdekoliv. Stačí mít připojení na internet a zařízení s jakýmkoliv webovým prohlížečem. Jste na dovolené u moře a zavolá vám pacient, že potřebuje změnit datum návštěvy? Jednoduše mu jí pár kliknutími změníte. Navíc vám aplikace ukáže, jak často takový pacient nakonec nedorazil, což může být někdy velice praktické.

Aplikaci navíc rozvíjíme na základě zpětné vazby od fyzioterapeutů a v následujících letech do ní budeme přidávat další a další funkce. Budeme moc rádi, když nám i vy řeknete, co by se vám v aplikaci líbilo! Napsat nám to můžete přes kontaktní formulář.

Chci aplikaci vyzkoušet!