sms.original

SMS před návštěvou

S Fyzionem všichni vaši pacienti obdrží automatickou textovou zprávu s připomínkou schůzky, čímž se minimalizují vaše prázdná místa v kalendáři a tím i finanční ztráty.

Fyzion umožňuje i manuální posílání SMS pacientům v případě, že potřebujete řešit mimořádné záležitosti. Musíte se jen vejít do vašeho měsíčního limitu, který je závislý na zvoleném tarifu.

Jak bude SMS vypadat a kdy se odesílá?

Automatická SMS obsahuje datum a čas návštěvy a název a telefonní číslo ordinace. Zpráva se odešle vždy v 9:00 den před návštěvou. Samozřejmě pouze pokud máte u pacienta vyplněné telefonní číslo. Tak jej nezapomeňte do systému vyplnit, aby pacient nezapomněl na vás.

IMG_1702

Hromadná SMS a email

V situacích, kdy vás zastihne nemoc nebo jiné neočekávané události, Fyzion přichází s řešením ve formě funkce pro hromadné odesílání SMS a emailů. Tato praktická funkce umožňuje efektivní a okamžitou komunikaci se všemi vašimi pacienty, aby byli informováni o jakýchkoli změnách v plánování jejich schůzek. Díky tomu zůstává komunikace s pacienty bezproblémová a vysoce efektivní.

Jak poslat hromadnou SMS a email

Další funkce

Prohlédněte si další užitečné funkce systému Fyzion.

Sklad

Více

Online rezervace

Více

Fakturace

Více