Budoucí a proběhlé návštěvy

Jestliže hledáte stránku, která bude vaším "denním chlebem", hledání je u konce. Hlavní stránka (dashboard) zobrazuje návštěvy v závislosti na čase. Máte tak přehled o budoucích a proběhlých návštěvách pacientů. Kromě toho poskytuje přehled o stavu úhrad za každou návštěvu – zda byla návštěva zaplacena a jakým způsobem – ať už hotově, kartou, převodem či jinou formou platby.

Návštěvy na kartě pacienta

Každý fyzioterapeut potřebuje mít absolutní přehled o návštěvách svých pacientů. Právě proto má Fyzion u každého pacienta záložku s jeho návštěvami. Na dvě kliknutí tak máte dokonalý přehled o návštěvách každého pacienta s pohledem na celou historii.

Detail návštěvy

Zapomeňte na tužku a papír. Správa návštěv ve Fyzionu poskytuje jednoduché a především funkční zaznamenávání návštěv pacientů. K návštěvám navíc můžete nahrávat dokumenty jako je například vstupní formulář, fotky k porovnání, či výstup ze systému rázové vlny.

Šablony pro návštěvy a anamnézy

Využijte šablony pro návštěvy a anamnézy v systému Fyzion a zjednodušte si tak dokumentaci a správu pacientů. Tyto šablony vám umožní efektivněji spravovat záznamy bez nutnosti opakovaného psaní stejných informací. Nastavte si šablony podle vašich potřeb a vylepšete tak průběh práce s dokumenty pacientů. Pro více informací a návod k použití šablon sledujte přiložené video přímo zde na stránce.

Jak pracovat se šablonami

Další funkce

Funkce, které šetří čas a zvyšují kvalitu vaší práce.

Předplatné

Více

Online rezervace

Více

Fakturace

Více