List pacientů

Zapomeňte na zdlouhavé hledání pacientů! Díky Fyzion kartotéce vyhledáte během pár vteřin pacienta, který u vás byl před deseti lety stejně, jako toho, kdo u vás byl včera.

V samotném náhledu pacientů v kartotéce pak vidíte nejdůležitější informace jako jsou telefonní číslo, email nebo poslední a následující návštěvu. Pro získání těch nejdůležitějších informací se tak nemusíte nikam zdlouhavě "proklikávat".

Karta pacienta

Karta pacienta shromažďuje ty nejdůležitější informace o pacientovi. Od jeho osobních údajů přes fotky a formuláře z návštěv až po seznam všech návštěv, které realizoval (i nerealizoval).

group

Jak dostanu pacienty do aplikace?

Pacienty nemusíte vkládat všechny najednou. Přeci jen, většinou máte stovky pacientů, přičemž velké procento vás navštíví jen párkrát za rok či méně. Vhodným způsobem je, přidávat pacienty do aplikace na základě toho, jak se vám rezervují na návštěvu.

Postupně si tak zvětšujete databázi pacientů a jejich historii můžete doplňovat postupně nebo jen u pacientů, kteří k vám chodí pravidelně.

Další možností je provést vložení pacientů do systému s načí pomocí. Jestliže si pacienty vedete v nějaké digitální formě (Excel, CSV, Numbers apod.), můžeme takové vložení realizovat. V takovém případě si ale účtujeme poplatek 1000 Kč.

Galerie