Seznam pacientů

Zapomeňte na zdlouhavé hledání pacientů! Díky Fyzion kartotéce vyhledáte během pár vteřin pacienta, který u vás byl před deseti lety stejně, jako toho, kdo u vás byl včera.

V samotném náhledu pacientů v kartotéce pak vidíte nejdůležitější informace jako jsou telefonní číslo, email nebo poslední a následující návštěvu. Pro získání těch nejdůležitějších informací se tak nemusíte nikam zdlouhavě "proklikávat".

Karta pacienta

Karta pacienta shromažďuje ty nejdůležitější informace o pacientovi. Od jeho osobních údajů přes fotky a formuláře z návštěv až po seznam všech návštěv, které realizoval (i nerealizoval).

Sloučení karty pacienta

Ve Fyzionu chápeme, že v hektickém prostředí fyzioterapeutické praxe se může stát, že vytvoříte duplicitní kartu pacienta. Abychom vám pomohli zachovat přehlednost, nabízíme vynikající funkci Sloučení karty pacienta. Tato funkce umožňuje snadno sloučit duplicitní karty do jediné. Při sloučení se automaticky kombinují klíčové informace jako záznamy o návštěvách.

group

Jak dostanu pacienty do aplikace?

Pacienty nemusíte vkládat všechny najednou. Vhodným způsobem je, přidávat pacienty do aplikace na základě toho, jak se vám rezervují na návštěvu. Postupně si tak zvětšujete databázi pacientů a jejich historii můžete doplňovat postupně nebo jen u pacientů, kteří k vám chodí pravidelně.

Jestliže si pacienty vedete v nějaké digitální formě (Excel, CSV, Numbers apod.), můžeme vám pacienty vložit hromadně my. Stačí nás kontaktovat.

Galerie

Další funkce

Prohlédněte si další užitečné funkce systému Fyzion.

Správa návštěv

Více

Seznam čekajících

Více

Online rezervace

Více