Kalendář ordinace

Kalendář je základním kamenem aplikace. Velká část celé agendy se točí právě okolo plánování terapií, a proto dbáme na to, aby byl jednoduchý na ovládání a příjemný na pohled.

Jedná se o váš interní kalendář, který obsluhujete vy, případně ostatní fyzioterapeuti v ordinaci. Lidé se do něj mohou registrovat za pomoci online rezervace, jen v případě, že jim to dovolíte.

Synchronizace do mobilu

Kalendář Fyzion si můžete propojit se svým Google kalendářem, a mít tak pohromadě pracovní i osobní události v jednom kalendáři a na všech vašich zařízeních (počítač, tablet, mobil).

Tvorba návštěv

Protože víme, že provozujete různé služby, tak můžete každé službě nastavit výchozí délku trvání. Ta se zohledňuje v kalendáři, a vy tak krásně vidíte, kolik času vám jaká návštěva zabere. V plánování máte absolutní svobodu, takže výchozí hodnoty návštěvy (délka, cena atd.) můžete libovolně měnit během jejího zadávání.

Čas na jiné aktivity

Do kalendáře si můžete zadat volno a flexibilně tak řešit výpadky ve svých ordinačních hodinách, když si potřebujete zařídit jiné věci.

Další funkce

Prohlédněte si další užitečné funkce systému Fyzion.

Online rezervace

Více

Automatické SMS

Více

Správa návštev

Více